20. Hildegard Thorell (1850-1930), tillskriven

Olja på duk, flickporträtt. A tergo signerad. Stötmärken, mindre färgbortfall. (80x100)

Varunr 274763

24 Februari 2019 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 2 500 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

2 300 SEK2019-02-24 12:03
2 200 SEK2019-02-24 12:00
2 000 SEK2019-02-24 11:56
1 000 SEK2019-02-21 20:27
700 SEK2019-02-23 16:25
600 SEK2019-02-23 10:56
450 SEK2019-02-22 12:25
250 SEK2019-02-21 23:58
150 SEK2019-02-21 22:11
100 SEK Startpris

2019-02-24 Månadsauktion, Söndag 24 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms