1. Smörask, empire, 1800-talets början

Blybergsporfyr. Fasetterad form. Krönt med pinjekotte i förgylld brons. Kantnaggar, kantretusch. (Höjd 11,5, diameter 12,5)

Varunr 282434

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 10 500 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

10 500 SEK2019-05-19 10:37
10 000 SEK2019-05-17 23:46
10 000 SEK2019-05-19 11:35
6 600 SEK2019-05-19 10:18
4 200 SEK2019-05-17 20:24
3 200 SEK2019-05-16 20:15
2 600 SEK2019-05-17 00:34
2 400 SEK2019-05-16 22:22
550 SEK2019-05-16 21:17
100 SEK2019-05-16 19:39
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms