11. Bestickuppsättning 48 delar, silver, "Rosenholm", Jacob Ängman för GAB

Kaffeskedar 12st, bordsskedar 12st, bordsknivar 12st samt bordsgafflar 12st. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 20, knivarnas vikt 720g., vikt exklusive knivar 1044g.)

Varunr 282937

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 5 200 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

5 200 SEK2019-05-19 12:01
5 000 SEK2019-05-17 10:01
4 600 SEK2019-05-18 18:54
4 000 SEK2019-05-17 02:43
1 500 SEK2019-05-17 07:20
800 SEK2019-05-16 22:19
500 SEK2019-05-16 20:30
500 SEK2019-05-16 21:42
400 SEK2019-05-16 21:19
100 SEK2019-05-16 20:17
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms