18. Bordspendyl, empire, Frankrike, 1800-talets början

Brännförgylld och patinerad brons. Krönt med byst av Asklepios. Nyckel och pendel finns. (Höjd 43)

Varunr 282489

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 6 800 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

5 400 SEK2019-05-19 10:37
5 200 SEK2019-05-19 12:00
4 800 SEK2019-05-19 10:20
4 000 SEK2019-05-18 12:13
2 600 SEK2019-05-17 04:21
1 000 SEK2019-05-16 21:31
700 SEK2019-05-16 21:20
150 SEK2019-05-16 20:31
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms