20. Bestickuppsättning i silver, "Kungsholm", C.G.Hallberg/GAB

Bordsskedar 12st, bordsknivar 12st, bordsgafflar 12st, smörgåsknivar 12st, smörgåsgafflar 12st, såsslev samt smörknivar 4st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Bordsknivarnas längd 20,5, vikt exklusive knivar 1653g., knivarnas vikt 1213g.)

Varunr 282369

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 6 400 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

6 400 SEK2019-05-19 10:40
6 200 SEK2019-05-17 21:17
4 200 SEK2019-05-16 21:30
3 400 SEK2019-05-08 10:03
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms