23. Casoletter/ljusstakar ett par, Louis XVI stil, 1800-tal

Förgylld brons. Med dekor av bockhuvuden. Krönt med pinjekotte. Fot av marmor. (Höjd 24,5)

Varunr 282486

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 3 200 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

3 200 SEK2019-05-18 20:35
3 000 SEK2019-05-18 23:48
2 500 SEK2019-05-18 15:04
1 400 SEK2019-05-17 07:23
1 300 SEK2019-05-17 04:22
1 200 SEK2019-05-16 20:26
500 SEK2019-05-16 21:30
300 SEK2019-05-16 21:08
200 SEK2019-05-16 20:31
100 SEK2019-05-16 19:41
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms