28. Väggrelief, Lisa Larson för Gustavsberg

Delvis glaserat stengods. Med förgylld dekor. Med dekor av figurpar. Mindre krackeleringar, bakre kant med naggar. (35x36)

Varunr 282473

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK 700 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

700 SEK2019-05-18 20:43
700 SEK2019-05-19 10:39
500 SEK2019-05-16 23:31
300 SEK2019-05-17 18:56
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms