36. Ljusstakar ett par, silver, empire, 1816

Petter Adolf Sjöberg, Stockholm. Fasetterad stomme. Löstagbara ljusmanschetter. På fyra kulfötter. Manschetter och ljusstakar stämplade. Mindre repor. (Höjd 19, vikt 345g.)

Varunr 277293

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK 4 200 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

4 200 SEK2019-05-19 11:50
4 000 SEK2019-05-17 15:24
3 800 SEK2019-05-10 10:44
2 000 SEK2019-05-16 21:03
1 800 SEK2019-05-16 20:28
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms