37. Vas, "Fiskgraal", Edward Hald för Orrefors

Med dekor av sjögräs och fiskar. Etikettmärkt. Signerad "Orrefors Graal no 1774". Andra sortering, mindre fotnagg, ytrepor. (Höjd 12)

Varunr 282543

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 2 900 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

2 900 SEK2019-05-18 16:49
2 800 SEK2019-05-18 22:41
2 200 SEK2019-05-18 20:55
900 SEK2019-05-18 09:34
600 SEK2019-05-17 19:51
450 SEK2019-05-16 23:32
450 SEK2019-05-17 00:33
250 SEK2019-05-16 21:03
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms