40. Lackask, 1800-tal

Med handmålat mansporträtt. Undertill med inventarienummer från Lennertssons samlingar, C.L.506 Falun. Mindre ytslitage. (Höjd 4, diameter 12)

Varunr 281931

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 750 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

750 SEK2019-05-19 11:51
700 SEK2019-05-19 09:13
600 SEK2019-05-18 11:46
550 SEK2019-05-18 00:19
500 SEK2019-05-17 16:05
100 SEK2019-05-16 19:42
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms