46. Kuverttallrik i silver, 1800-tal

Rund form. Bård med lövdekor. Oidentifierade stämplar. Repor, mindre bulor. (Diameter 25, vikt 393g.)

Varunr 277336

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 1 300 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

1 200 SEK2019-05-10 10:44
1 200 SEK2019-05-19 09:15
1 000 SEK2019-05-18 11:21
400 SEK2019-05-17 20:39
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms