50. Bestickuppsättning 72 delar, silver, "Slottsbarock", C.G.Hallberg

Bordsknivar 12st, bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st, en matkniv, matskedar 6st, förrättsknivar 12st, smörknivar 4st, en ostkniv samt kaffeskedar 12st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Matskedarnas längd 21,5, vikt exklusive knivar 1738g., knivarnas vikt 1305g.)

Varunr 282226

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK 12 500 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

12 500 SEK2019-05-19 10:28
12 000 SEK2019-05-19 11:32
8 400 SEK2019-05-19 10:44
6 400 SEK2019-05-19 09:16
5 400 SEK2019-05-18 11:23
1 600 SEK2019-05-17 22:07
1 000 SEK2019-05-17 20:40
950 SEK2019-05-17 12:21
400 SEK2019-05-17 13:46
100 SEK2019-05-16 23:14
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms