6. Okänd konstnär, 1700-tal

Olja på duk, stridsscen. Osignerad. Dubblerad duk. Retuscher, färgbortfall, lagningar, krackeleringar. (70x106)

Varunr 281857

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 4 400 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

4 400 SEK2019-05-18 20:30
4 200 SEK2019-05-17 04:19
3 600 SEK2019-05-17 21:32
3 000 SEK2019-05-17 20:25
2 200 SEK2019-05-16 20:18
1 800 SEK2019-05-16 22:45
1 400 SEK2019-05-16 21:00
1 200 SEK2019-05-16 19:28
100 SEK2019-05-16 19:16
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms