66. Svepask med lock, allmoge, Jämtland, daterad 1840

Originalmålning. Undertill med skurna monogram. Handtag i järnsmide. Färgslitage. (Höjd 18, diameter 31)

Varunr 283267

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 200 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

2 200 SEK2019-05-19 11:46
2 100 SEK2019-05-19 11:22
1 600 SEK2019-05-19 10:15
1 300 SEK2019-05-19 11:00
1 100 SEK2019-05-17 17:35
450 SEK2019-05-16 21:54
400 SEK2019-05-16 21:45
300 SEK2019-05-16 21:11
250 SEK2019-05-16 21:06
200 SEK2019-05-16 20:31
100 SEK2019-05-16 19:19
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms