1. Okänd konstnär, 1700-tal

Olja på träskiva, damporträtt. I samtida ram. Baksida med etiketter. Krackeleringar, kant med smärre färgsläpp. Ram med dekorskada/retusch. (20x15,5)

Varunr 286350

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 12 000 SEK4 00 SEK5 00 SEK

12 000 SEK2019-07-28 11:42
11 500 SEK2019-07-28 01:19
7 400 SEK2019-07-28 09:13
4 600 SEK2019-07-28 01:57
3 800 SEK2019-07-27 18:57
3 000 SEK2019-07-27 17:55
2 600 SEK2019-07-26 22:14
1 000 SEK2019-07-26 09:53
700 SEK2019-07-26 11:49
500 SEK2019-07-25 19:59
450 SEK2019-07-25 23:15
200 SEK2019-07-25 19:57
150 SEK2019-07-25 19:27
100 SEK2019-07-25 18:54
100 SEK Startpris

2019-07-28 Månadsauktion, Söndag 28 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms