13. Flamländsk skola, 1700-tal

Olja på träskiva, stadsbild med figurer. I senare ram. (32x40,5)

Varunr 286351

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 7 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK

6 400 SEK2019-07-28 11:53
6 200 SEK2019-07-28 11:31
5 600 SEK2019-07-28 11:51
5 000 SEK2019-07-27 13:04
3 000 SEK2019-07-26 11:09
1 100 SEK2019-07-26 15:40
950 SEK2019-07-26 01:38
900 SEK2019-07-25 21:46
900 SEK2019-07-25 23:03
150 SEK2019-07-25 20:29
100 SEK2019-07-25 18:55
100 SEK Startpris

2019-07-28 Månadsauktion, Söndag 28 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms