14. Herrarmbandsur, Omega, Speedmaster automatic

Boett och armband i stål. Med datumangivelse. Bruksslitage, glas med smärre repor. (Diameter 39mm)

Varunr 286644

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 14 000 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

13 000 SEK2019-07-28 09:17
12 500 SEK2019-07-22 21:00
11 500 SEK2019-07-27 11:45
8 200 SEK2019-07-27 07:59
6 000 SEK2019-07-27 02:38
4 600 SEK2019-07-25 19:39
1 000 SEK2019-07-25 18:34
150 SEK2019-07-25 18:15
100 SEK Startpris

2019-07-28 Månadsauktion, Söndag 28 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms