2. Casoletter ett par, George III, 1700-talets andra hälft

Förgylld brons. Stomme av vit marmor. Urnformade pipor. En saknar tre lister och en skruv. En list och en medaljong lös. Marmor med sprickbildningar, en sten med lagning. (Höjd 25)

Varunr 286357

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 245 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

205 500 SEK2019-07-28 11:56
205 000 SEK2019-07-28 11:54
55 000 SEK2019-07-27 23:51
23 000 SEK2019-07-27 14:39
16 500 SEK2019-07-26 00:06
3 000 SEK2019-07-26 07:12
2 100 SEK2019-07-26 04:45
650 SEK2019-07-25 23:23
450 SEK2019-07-25 21:27
400 SEK2019-07-25 18:58
350 SEK2019-07-25 20:28
250 SEK2019-07-25 19:54
100 SEK Startpris

2019-07-28 Månadsauktion, Söndag 28 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms