3. Esaias Thoren (1901-1981)

Olja på pannå, komposition. Signerad och daterad 79. (72x59)

Varunr 286527

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 7 400 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

7 000 SEK2019-07-28 11:42
6 800 SEK2019-07-28 11:57
6 400 SEK2019-07-28 01:49
6 000 SEK2019-07-28 07:59
4 400 SEK2019-07-26 11:16
4 000 SEK2019-07-26 09:07
3 600 SEK2019-07-25 22:05
1 600 SEK2019-07-25 22:37
1 000 SEK2019-07-25 20:03
550 SEK2019-07-25 21:02
100 SEK2019-07-25 19:29
100 SEK Startpris

2019-07-28 Månadsauktion, Söndag 28 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms