40. Jemt Olov Persson (f.1871)

Träskuren häst. Signerad. Tre ben med lagningar, mindre avslag och stötmärken. (Längd 17)

Varunr 285607

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 5 200 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

5 200 SEK2019-07-28 12:00
5 000 SEK2019-07-28 11:59
1 600 SEK2019-07-27 18:13
1 100 SEK2019-07-27 22:24
600 SEK2019-07-27 09:19
350 SEK2019-07-26 22:22
250 SEK2019-07-25 22:56
150 SEK2019-07-25 19:20
100 SEK2019-07-25 18:37
100 SEK Startpris

2019-07-28 Månadsauktion, Söndag 28 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms