50. Okänd konstnär, 1700-tal

Olja på duk, mansporträtt. Krackeleringar, mindre färgbortfall. I senare ram. (20x14)

Varunr 286348

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 2 600 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

2 600 SEK2019-07-28 11:46
2 500 SEK2019-07-28 12:02
1 700 SEK2019-07-28 10:53
1 500 SEK2019-07-28 09:23
1 100 SEK2019-07-27 22:24
900 SEK2019-07-27 13:12
750 SEK2019-07-25 23:04
600 SEK2019-07-25 22:54
450 SEK2019-07-25 22:53
300 SEK2019-07-25 20:26
150 SEK2019-07-25 20:32
100 SEK Startpris

2019-07-28 Månadsauktion, Söndag 28 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms