52. Okänd konstnär, troligen Tyskland, 17/1800-tal

Olja på träskiva, interiör med figurer. Träskiva med sprickor, mindre retuscher. (20x14)

Varunr 286352

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 650 SEK19 00 SEK20 00 SEK

450 SEK2019-07-28 09:48
400 SEK2019-07-27 17:08
350 SEK2019-07-27 20:31
200 SEK2019-07-26 15:43
150 SEK2019-07-25 20:27
100 SEK2019-07-25 18:56
100 SEK Startpris

2019-07-28 Månadsauktion, Söndag 28 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms