55. Angelica Wiik (f.1960)

Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (61x43)

Varunr 287135

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 2 200 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 900 SEK2019-07-28 09:03
1 800 SEK2019-07-25 22:54
1 400 SEK2019-07-27 16:07
1 200 SEK2019-07-26 12:27
700 SEK2019-07-26 08:51
300 SEK2019-07-26 01:40
150 SEK2019-07-25 20:23
100 SEK Startpris

2019-07-28 Månadsauktion, Söndag 28 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms