16. Madeleine Pyk (f.1934)

Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (79x60)

Varunr 291286

8 September 2019 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 5 200 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 200 SEK2019-09-08 12:26
2 100 SEK2019-09-08 08:47
1 600 SEK2019-09-07 14:52
1 400 SEK2019-09-06 10:46
1 100 SEK2019-09-06 07:15
650 SEK2019-09-05 23:06
400 SEK2019-09-05 23:10
150 SEK2019-09-05 20:23
100 SEK2019-09-05 19:41
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms