18. Jardiniere i sterlingsilver, Mexiko, C.Zurita, 1900-tal

Ornamenterade fötter. Smärre bulor, repor. (Längd 34, vikt 800g.)

Varunr 290292

8 September 2019 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 3 400 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

3 400 SEK2019-09-05 19:22
3 400 SEK2019-09-07 20:15
3 000 SEK2019-09-07 17:14
2 800 SEK2019-09-06 19:03
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms