19. Toilettespegel, rokoko, 1700-tal

Bronserad och förgylld. Krön med skurna roccailer. Senare bakstycke, krön med sprickor, färgslitage. (Höjd 41, bredd 27)

Varunr 291292

8 September 2019 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 2 200 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

2 200 SEK2019-09-08 11:58
2 100 SEK2019-09-06 14:33
2 000 SEK2019-09-06 06:09
1 300 SEK2019-09-05 21:02
500 SEK2019-09-05 19:27
250 SEK2019-09-05 20:51
150 SEK2019-09-05 19:10
100 SEK2019-09-05 19:01
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms