2. Spegel, gustaviansk allmoge, 1800-talets första hälft

Originalmålning, med spår av förgyllning. Senare glas och bakstycke. (49x30,5)

Varunr 289734

8 September 2019 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 6 000 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

6 000 SEK2019-09-08 12:18
5 800 SEK2019-09-08 12:23
4 000 SEK2019-09-08 11:56
3 800 SEK2019-09-08 07:43
3 600 SEK2019-09-08 11:28
3 200 SEK2019-09-07 15:02
1 000 SEK2019-09-05 23:08
500 SEK2019-09-05 19:04
300 SEK2019-09-05 19:17
200 SEK2019-09-05 19:14
100 SEK2019-09-05 18:48
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms