22. Ernst Billgren (f.1957)

Färglitografi, räv och fågel. Signerad och numrerad. Inramad. (28x35)

Varunr 290770

8 September 2019 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 2 000 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 900 SEK2019-09-08 12:18
1 800 SEK2019-09-08 12:17
1 100 SEK2019-09-07 22:48
900 SEK2019-09-07 21:15
850 SEK2019-09-07 18:21
600 SEK2019-09-07 20:54
400 SEK2019-09-06 12:13
350 SEK2019-09-06 10:45
300 SEK2019-09-05 23:51
250 SEK2019-09-05 23:20
200 SEK2019-09-05 22:07
150 SEK2019-09-05 21:14
100 SEK2019-09-05 19:41
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms