40. Glasservisdelar, "Nobel", Gunnar Cyrén för Orrefors

Vitvinglas 4st samt martiniglas 3st. Förgylld dekor. Bl.a. etikettmärkta. Mindre förgyllningsslitage, ett martiniglas med nagg. (Höjd 12-18)

Varunr 290403

8 September 2019 12:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 1 100 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

1 100 SEK2019-09-07 22:13
1 000 SEK2019-09-06 10:49
750 SEK2019-09-05 23:05
350 SEK2019-09-05 22:35
300 SEK2019-09-05 22:09
250 SEK2019-09-05 22:01
200 SEK2019-09-05 20:46
100 SEK2019-09-05 20:14
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms