53. Månskensampel, 1800-talets slut

Kupa i glas, med emaljmålad dekor. Bronserad metall och mässing. Tre ljusarmar och en invändig ljushållare. Fäste med smärre naggar. (Höjd 80)

Varunr 290794

8 September 2019 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 2 300 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

2 300 SEK2019-09-08 11:58
2 200 SEK2019-09-08 11:46
1 800 SEK2019-09-08 11:17
1 700 SEK2019-09-08 10:43
1 600 SEK2019-09-08 06:24
1 200 SEK2019-09-07 22:17
1 000 SEK2019-09-07 14:38
700 SEK2019-09-07 11:41
300 SEK2019-09-06 20:55
200 SEK2019-09-06 08:37
150 SEK2019-09-05 20:57
100 SEK2019-09-05 19:11
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms