55. Olle Hanspers (1923-2012)

Kopparstick, "Nostalgia". Signerad och numrerad. Inramad. (65x48)

Varunr 289718

8 September 2019 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 2 100 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 100 SEK2019-09-07 13:11
2 000 SEK2019-09-07 12:56
500 SEK2019-09-05 19:44
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms