57. Mårten Andersson (1934-2017)

Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (59x43)

Varunr 290917

8 September 2019 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 1 300 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 300 SEK2019-09-08 11:47
1 200 SEK2019-09-07 16:59
1 000 SEK2019-09-07 09:45
450 SEK2019-09-06 16:11
300 SEK2019-09-05 20:50
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms