65. Matgafflar 12st, silver, 1815

Zethelius, Stockholm. Modell "Gammal Fransk". Skaft med stämplad adelssköld. Bruksslitage. (Längd 20,5, vikt 843g.)

Varunr 289301

8 September 2019 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 4 200 SEK24 00 SEK25 00 SEK

4 200 SEK2019-09-08 10:45
4 000 SEK2019-09-06 08:05
4 000 SEK2019-09-06 10:06
3 200 SEK2019-09-05 19:24
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms