67. Werner Sundblad (1877-1909)

Olja på duk, skogsbild. Signerad och daterad 1900. Ram med färgbortfall. Mindre fläckar. (77x119)

Varunr 291279

8 September 2019 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK 11 500 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

4 600 SEK2019-09-07 15:21
4 400 SEK2019-09-08 09:24
3 200 SEK2019-09-06 19:03
2 500 SEK2019-09-06 00:13
1 600 SEK2019-09-06 08:49
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms