69. Flakongställ, nygotik, 1800-talets första hälft

Förgylld och mörkpatinerad brons. Genombruten dekor. Senare flakong medföljer. Flaskan med nagg. (Ställets höjd 14)

Varunr 288892

8 September 2019 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK 850 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

850 SEK2019-09-07 12:29
800 SEK2019-09-07 22:18
400 SEK2019-09-06 18:13
350 SEK2019-09-06 11:42
300 SEK2019-09-06 10:39
150 SEK2019-09-06 07:12
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms