7. Flaska, Björknäs Glasbruk, 1700-tal

Gröntonat glas. Påklippt mynning. Med stämplat sigill. Smärre mynningsnagg och beläggning. (Höjd 22)

Varunr 290450

8 September 2019 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 10 500 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

10 500 SEK2019-09-08 10:53
10 000 SEK2019-09-08 11:26
7 800 SEK2019-08-30 09:50
7 600 SEK2019-09-07 13:59
5 200 SEK2019-09-06 20:04
1 000 SEK2019-09-05 19:27
500 SEK2019-09-05 19:17
400 SEK2019-09-05 19:14
300 SEK2019-09-05 19:01
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms