72. Lars Nils Pirak (1932-2008)

Olja på duk, motiv med ren. Signerad . I skulpterad ram. (22,5x32)

Varunr 290159

8 September 2019 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 3 200 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

3 200 SEK2019-09-08 10:39
3 000 SEK2019-09-08 11:36
2 300 SEK2019-09-08 11:20
1 800 SEK2019-09-07 21:16
1 700 SEK2019-09-06 18:41
1 600 SEK2019-09-06 11:25
1 400 SEK2019-09-06 10:20
1 100 SEK2019-09-06 09:30
550 SEK2019-09-06 01:50
400 SEK2019-09-06 06:56
300 SEK2019-09-05 23:00
250 SEK2019-09-05 22:53
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms