75. Resebestick ett par, barock, 1700-tal

Stål, med graverad dekor. Skaft med sköldpadd och inläggningar. Knivens blad stämplat BB. Slitage, mindre lagningar. Smärre ytrost. (Utfälld längd 20-21)

Varunr 289405

8 September 2019 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 6 000 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

5 000 SEK2019-09-08 11:26
4 800 SEK2019-08-21 09:32
3 000 SEK2019-09-06 17:44
1 700 SEK2019-09-06 13:00
1 500 SEK2019-09-05 23:04
1 300 SEK2019-09-05 21:05
250 SEK2019-09-05 19:18
150 SEK2019-09-05 18:59
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms