79. Ragnar Persson (1905-1993)

Olja på pannå, figurer med häst. Signerad och daterad 41. (54x64)

Varunr 290618

8 September 2019 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 7 000 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

7 000 SEK2019-09-08 10:41
6 800 SEK2019-09-08 10:40
2 100 SEK2019-09-07 16:42
1 500 SEK2019-09-07 16:37
1 300 SEK2019-09-07 06:08
1 000 SEK2019-09-06 23:13
450 SEK2019-09-06 19:16
150 SEK2019-09-05 19:55
100 SEK2019-09-05 19:21
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms