81. Gustaf Ankarcrona (1869-1933)

Akvarell, vinterbild med figurer. Signerad och daterad 99. Papperet med litet hål. (18,5x32)

Varunr 290725

8 September 2019 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK 3 400 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

3 400 SEK2019-09-08 11:58
3 200 SEK2019-09-08 11:58
2 300 SEK2019-09-07 20:49
2 200 SEK2019-09-07 11:18
1 900 SEK2019-09-07 17:46
1 700 SEK2019-09-07 08:32
750 SEK2019-09-05 20:16
150 SEK2019-09-05 19:22
100 SEK Startpris

2019-09-08 Månadsauktion, Söndag 8 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms