29. Dalahäst, 1900-talets början

Träskuren och bemålad. Ett ben med lagning, nötningar, spikhål. (Höjd 16,5)

Varunr 297718

10 November 2019 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 2 100 SEK4 00 SEK5 00 SEK

2 100 SEK2019-11-10 11:57
2 000 SEK2019-11-09 20:11
2 000 SEK2019-11-10 09:47
1 200 SEK2019-11-08 22:56
1 000 SEK2019-11-07 20:34
500 SEK2019-11-08 12:46
250 SEK2019-11-07 23:43
100 SEK Startpris

2019-11-10 Månadsauktion, Söndag 10 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms