12. Bestickuppsättning 83 delar, "Konge", sterlingsilver, Georg Jensen, Danmark

Matgafflar 6st, matskedar 6st, bordsgafflar 12st, bordsskedar 10st, bordsknivar 6st, fiskgafflar 6st, fiskknivar 6st, smörgåsgafflar 6st, smörgåsknivar 4st, kaffeskedar 13st, smörknivar 3st, såsslev, serveringskniv samt serveringsskedar 3st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Matgafflarnas längd 19, totalvikt 3500g.)

Varunr 303218

2 Februari 2020 12:00

32 500 SEK2020-01-16 09:24
32 000 SEK2020-02-02 11:57
26 000 SEK2020-02-01 23:42
21 000 SEK2020-02-01 14:48
19 000 SEK2020-01-31 02:20
14 000 SEK2020-01-30 23:11
13 000 SEK2020-01-30 23:04
7 200 SEK2020-01-30 22:16
1 700 SEK2020-01-30 21:18
1 500 SEK2020-01-30 21:07
1 300 SEK2020-01-30 18:52
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms