14. Hummertallrikar 13st, Josef Frank för firma Svenskt Tenn, Reijmyre

Gröntonat glas. Fotringsnaggar/avslag. Repor. (Längd 30)

Varunr 304404

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 4 800 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

4 800 SEK2020-02-02 11:15
4 600 SEK2020-02-02 11:18
3 200 SEK2020-02-01 17:07
2 800 SEK2020-02-02 06:56
1 500 SEK2020-01-31 13:34
1 300 SEK2020-01-31 15:20
1 100 SEK2020-01-31 13:50
900 SEK2020-01-30 23:05
800 SEK2020-01-30 22:05
500 SEK2020-01-30 20:35
300 SEK2020-01-30 19:18
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms