2. Golvvas, Jenny Meijer för Royal Copenhagen, 1900-talets början

Med handmålad dekor av trädgrenar, blad och blomster. Signerad och märkt 11292. (Höjd 75)

Varunr 302884

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 11 500 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

11 500 SEK2020-02-01 12:53
11 000 SEK2020-01-31 02:19
10 000 SEK2020-01-31 12:45
8 600 SEK2020-01-31 11:26
150 SEK2020-01-31 00:31
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms