20. Okänd konstnär, 1800-talets första hälft

Olja på kopparplåt, Madonnan. Osignerad. I samtida ram. Ytrispor, mindre färgbortfall. Ram med dekorsprickor. (24,5x20)

Varunr 303191

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 2 100 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

2 100 SEK2020-02-02 10:34
2 000 SEK2020-02-02 11:31
1 500 SEK2020-02-01 12:32
1 000 SEK2020-01-30 19:34
100 SEK2020-01-30 19:17
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms