29. Figurin, Ferdinand Liebermann för Rosenthal, 1900-talets första hälft

Porslin. Naken kvinna på struts. Signerad, stämplad. Hals med lagning, halsen saknar en bit. (Höjd 49, bredd 58)

Varunr 304319

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 8 200 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

8 200 SEK2020-01-31 09:52
8 000 SEK2020-02-02 11:57
5 200 SEK2020-02-02 11:57
3 200 SEK2020-01-31 12:48
1 300 SEK2020-01-31 10:41
750 SEK2020-01-31 10:07
650 SEK2020-01-30 21:05
150 SEK2020-01-30 20:01
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms