3. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "De tre gracerna". Signerad, i plåten daterad 1910. Inramad. Bladet med liten fläck. (15,5x12)

Varunr 303501

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 6 800 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

6 800 SEK2020-02-02 09:01
6 600 SEK2020-02-02 09:31
5 800 SEK2020-01-21 09:29
5 000 SEK2020-02-01 23:38
4 000 SEK2020-01-30 20:39
1 700 SEK2020-01-30 20:26
1 500 SEK2020-01-30 19:58
250 SEK2020-01-30 18:50
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms