30. Herrarmbandsur, Omega, Speedmaster, Reduced, 1998

Automat. Stål. Kaliber 3220A. Serienummer 57776669. Referensnummer 175.00.32.1. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med repor. (Diameter 38mm) Äkthetsintyg utfärdat på Tofts ur & urtid, Falun. Medföljer.

Varunr 302987

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 16 500 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

16 500 SEK2020-02-02 11:59
16 000 SEK2020-02-01 14:44
15 500 SEK2020-01-14 14:35
13 000 SEK2020-01-31 17:48
11 000 SEK2020-01-31 13:38
8 000 SEK2020-01-30 23:27
6 000 SEK2020-01-30 21:34
5 600 SEK2020-01-30 19:17
5 200 SEK2020-01-30 19:11
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms