32. Kaninvas, Marieberg, daterad 7/9 1772

Fajans. Med dekor av blomster och kanin. Krönt med blomknopp. Målarsignatur W Erik Wahlgren. Sprickor, lagningar, retuscher, senare gäng. (Höjd 33)

Varunr 303506

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 7 200 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

7 200 SEK2020-02-02 00:31
7 000 SEK2020-02-02 08:04
4 200 SEK2020-01-31 21:36
4 000 SEK2020-01-30 22:04
3 200 SEK2020-01-30 22:47
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms