37. Madeleine Pyk (f.1934)

Olja på duk, "Aprilkatt". Signerad. (23,5x20)

Varunr 303508

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 4 200 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

4 200 SEK2020-02-02 11:59
4 000 SEK2020-01-31 19:54
3 400 SEK2020-02-01 14:20
3 000 SEK2020-01-30 18:51
2 300 SEK2020-01-21 09:43
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms